Склопакети

Склопакет являє собою 2 або 3 скла, розділені проміжком. Величина проміжку залежить від ширини так званої “дистанційної рамки” – полого алюмінієвого профілю прямокутного перерізу, який може мати різну ширину, наприклад 6 мм., 8 мм. або 10 мм і т.д. Усередині рамки знаходиться адсорбує матеріал, який після герметизації пакета спеціальними смолами витягує з междустекольного простору залишки вологи. Таким чином, склопакет виявляється герметизирован, що виключає необхідність миття внутрішньої поверхні стекла.Какіе бувають склопакети?

Тип склопакета визначається, наприклад, ось таким позначенням 4-16-4, що означає – однокамерний склопакет з двох стекол товщиною 4 мм. кожне і проміжку між ними 16 мм. Маркування 4-8-4-12-4 відповідає пакету з 3 стекол (відповідно, він буде називатися двокамерним): все три скла по 4 мм., Проміжки між стеклами 8 і 12 мм.

Від товщини склопакета, кількості стекол, повітряних зазорів між ними залежать його енергозберігаючі властивості. Наприклад, в однокамерним склопакетом зі звичайним склом вже при вуличній температурі -8 ° С на склі всередині приміщення утворюється конденсат. У двокамерному склопакеті конденсат виникає при -18 ° С (температурі, теж не настільки рідкісної для нашої зими).

Однак існує кілька варіантів підвищення енергозберігаючих та шумознижуючими властивостей склопакетів. Склопакети можуть комплектуватися різними стеклами. Скло можуть бути різної товщини: 3, 4, 6 мм … і т. Д.

Важливо відзначити, що в умовах холодного північного клімату звичайних однокамерних склопакетів буде явно не достаточно.В наших кліматичних умовах двокамерний склопакет є нормою! Він приблизно на 30% тепліше однокамерного, причому, реально прораховано, що за рахунок економії на електриці і опаленні різниця в ціні між однокамерним та двокамерним склопакетами окупається протягом всього одного – двох років в умовах холодної зими. Тому ми рекомендуємо, якщо Ви, звичайно, не збираєтеся найближчим часом міняти місце проживання, не економити на собі і на своє здоров’я, і ​​відразу ставити пластикове вікно з двокамерним склопакетом. Тим більше, що різниця у вартості між звичайним однокамерним і двокамерним склопакетами не так вже й велика.

Крім вище згаданих однокамерних і двокамерних склопакетів, існують і інші типи склопакетів в залежності від їх призначення. Це енергозберігаючі, шумоізоляціонниестеклопакети.

Енергозберігаючий склопакет відрізняється від звичайного тим, що внутрішня сторона одного з стекол покривається тонким шаром атомів срібла, а саме внутрішній простір камер заповнюється не просто повітрям, а газом – аргон. Результатом таких нововведень є істотне зниження теплопровідності. Так однокамерний склопакет з енергозбереженням виявляється тепліше звичайного двокамерного, при цьому його маса менше відсотків на 30, в результаті чого фурнітура вікна працює довше і м’якше. Завдяки іонів срібла такий склопакет до того ж володіє так званим «ефектом дзеркала». Тобто жарким літом в приміщенні буде довше зберігатися прохолода, а в холодну зиму тепло від обігрівачів буде відображатися в кімнату.

Скління із застосуванням звичайного скла не виконує необхідних умов збереження тепла, а збільшення площі вікон з метою поліпшення освітленості і огляду неминуче спричиняє за собою посилення гучності, невиправдану тепловіддачу або перегрів приміщення залежно від сезону.

На думку фахівців сучасної світової скляної промисловості, енергозберігаюче І-скло (Low – E) – це дуже перспективний продукт, так як воно дозволяє виготовляти практично незамінні склопакети при сучасному підході до скління житлових і громадських будівель.

Тенденція світового ринку показує, що в даний час частка І -скла, наприклад на ринку США, складає вже близько 90%.

На вже готове скло методом МАГНІТРОН напилення наносять “м’яке” (low – E) І -покриття. В умовах глибокого вакууму на скляну поверхню напилюють кілька шарів рідкоземельних металів. “М’яке” напилення вимагає дбайливого ставлення. Скло з (Low – E) І -покриттям монтують в пакеті так, щоб тепловідбивна плівка була звернена всередину камери.

З енергозбереження І-скло багаторазово перевершує матеріал з “твердим” покриттям (К-скло c “твердим” покриттям застосовують в духових шафах). Приведений опір теплопередачі однокамерних склопакетів, укомплектованих листами з “м’яким” напиленням, досягає 0,60 м2 · ° С / Вт (при заповненні камери інертними газами – 0,68-0,7 м2 · ° С / Вт).

Широко поширена думка, що найбільш оптимальним є використання двокамерних склопакетів з трьома звичайними стеклами. Насправді застосування однокамерних склопакетів з енергозберігаючим склом (І – скло) виявляється більш вигідним у всіх відносинах.

По-перше, це поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з І – склом, в порівнянні з двокамерним склопакетом зі звичайним склом.
По-друге, такий однокамерний склопакет з І – склом в даний час дешевше двокамерного, причому, судячи з усього, різниця в ціні з часом буде збільшуватися.

Крім того, однокамерний склопакет легше двокамерного, а це означає менше навантаження на фурнітуру і, відповідно, більш довгий термін її служби.
Для поліпшення звукоізоляції в склопакет встановлюється більш товсте скло із зовнішнього боку.

Перевага вікна зі склопакетом в якому встановлені енергозберігаючі скла:

  • в кімнаті прохолодніше влітку і тепліше взимку
  • оберігають від вицвітання шпалери, килими та картини
  • вікна дешевше тих, де стоять двокамерні склопакети
  • з енергозбереження І – скло багаторазово перевершує інші
  • при заповненні аргоном, поліпшуються властивості склопакета на 13%
  • легше на 30% вікон з двокамерним склопакетом, продовжуючи термін служби фурнітури
  • по ізоляції звуку практично не поступається двокамерному склопакету (1 2 дБ)

Економте енергію та гроші за допомогою енергозберігаючих технологій!

Останні сучасні технології

Енергозберігаюче скло ClimaGuard® Solar – унікальний продукт сучасних технологій компанії Guardian. Вікна з ClimaGuard® Solar поєднують в собі сонцезахисні і теплозберігаючі властивості. Це дозволяє одночасно зберігати в приміщенні прохолоду влітку і тепло взимку.
Що ж за скло «ClimaGuard Solar»?
Це мультифункціональний скло, яке захищає від спеки влітку і від холоду взимку. Нанесені на скло надтонкі шари металів дозволяють зберегти його максимально прозорим. Спеціальне напилення зі срібла і інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок влітку і витік тепла взимку. У холодну погоду скло дозволяє зберегти тепло в приміщенні. Срібне покриття на склі «ClimaGuard Solar» відображає довгохвильове теплове випромінювання, наприклад, від нагрівальних приладів, всередину приміщення, не даючи йому піти назовні.

висновки:

1. Скло «ClimaGuard Solar» забезпечує ефективний захист від сонця, що допомагає істотно скоротити витрати на кондиціонування приміщення (сонячний фактор 42%);

2. Високий коефіцієнт опору теплопередачі (0,65 м2 К / Вт) дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення в холодну пору року (збереження тепла – до 78%);

3. Візуально прозоре скло (кольорові спотворення відсутні);

4. Скло «ClimaGuard Solar» переважно використовувати в проектах, де важливе енергозбереження, солнцезащита і хороше природне освітлення приміщень.

Установка склопакета з ClimaGuard® Solar забезпечує економію коштів на опаленні до 45%, що особливо актуально для приватних і багатоквартирних будинків з індивідуальними лічильниками на опалення.

Візуально ви не зможете помітити напилення на склі – воно залишається прозорим (будь-які кольорові спотворення відсутні).

Скло ClimaGuard® Solar рекомендується використовувати в приміщеннях, де особливо важливими факторами є енергозбереження, захист від сонця і природне освітлення приміщень.

Економте енергію та гроші за допомогою енергозберігаючих технологій!