Оpenteck

OPEN TECK вже більше 7 років – найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них. Висока якість продукції і матеріалів, використовуваних у виробництві, конкурентні переваги і доступні ціни – основні постулати компанії OPEN TECK.

Підвіконня Оpenteck виготовляються з матеріалів, які є екологічно безпечними і не запалюються. Завдяки низькій сприйнятливості до дії мікроорганізмів і вологи, ці підвіконня можна експлуатувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості і великими перепадами температур, наприклад, виробничі приміщення, ванні кімнати, басейни, сирі будинки і т.д.

Вони не схильні до гниття. Оpenteck не тільки вологостійкі, а й цветоустойчивостью, довговічні, міцні. Вони абсолютно не піддаються гниттю і корозії, дуже легко миються.

Стійкість до механічного зносу, ударів, подряпин, побутової хімії, агресивним пятнамдостігается завдяки покриттю поверхні підвіконня спеціальної термоклеенной плівкою. Дана плівка перешкоджає затриманню на підвіконні пилу, тому вони довгий час залишаються чистими. Це зручно в умовах підвищеної запиленості міста.

Завдяки плівці, підвіконня Оpenteck мають поверхню, стійку до ультрафіолетових променів. Іншими словами, вони не вигорають.