Danke

Ідеально гладка глянсова поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не вимагає використання чистячих засобів як звичайний підвіконня, з шорсткою поверхні якого з кожним роком все складніше відчистити забруднення.

Переваги підвіконь ДАНКЕ:

• Висока стійкість до зношування й подряпин поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню ДАНКЕ квіткові горщики та інші предмети інтер’єру без шкоди для його глянсової поверхні.

• Висока термостійкість дозволяє підвіконню ДАНКЕ витримувати гарячі предмети, в тому числі і тліючу сигарету, хоча в цьому випадку все-таки краще використовувати призначену для сигарет попільничку.

• Ідеально гладка глянсова поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не вимагає використання чистячих засобів як звичайний підвіконня, з шорсткою поверхні якого з кожним роком все складніше відчистити забруднення. А його зовнішній вигляд при цьому залишає бажати кращого. Підвіконня ДАНКЕ не має таких проблем і десятиліттями, як і Ваше нове вікно, зберігає свою презентабельність.

• Абсолютна вологостійкість і паростойкость забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконня ДАНКЕ без загрози розшарування і набухання від вологості або вогкості, як це, на жаль, відбувається наприклад, з підвіконнями з ДСП або неякісно обробленого дерева.

• Стійкість до ультрафіолету зберігає первинний вигляд підвіконня ДАНКЕ десятиліттями. Тепличний ефект сонячних променів через віконне скло жодним чином не змінить ні колір, ні малюнок підвіконня ДАНКЕ.

• Ексклюзивна конструкція підвіконня ДАНКЕ забезпечує необхідну для підвіконня міцність при експлуатації і дозволяє ставати на нього, наприклад, при митті вікон, не боячись, що підвіконня буде пошкоджений.

• Ексклюзивні декори на вікна дерев’яні, чудово відтворюють натуральні мармур і дерево в глянці, задовольнять не тільки естетичні вимоги споживачів. Відомо, що натуральні матеріали крім високої і недоступною більшості споживачів вартості дуже вибагливі і вимогливі у догляді. Так, мармур, наприклад, дуже боїться кольорових напоїв, таких як кава або вино. Плями від них залишаються практично назавжди. Підвіконня ДАНКЕ позбавлений цих недоліків і може широко застосовуватися як елемент дизайну інтер’єру.