Москітні сітки

Основне призначення москітних сіток – забезпечити захист внутрішнього простору приміщення від попадання з вулиці сміття, тополиного пуху, комах без застосування хімічних засобів, складних пристосувань і додаткових зусиль. При цьому, антимоскітна сітка не будучи перешкодою для проникнення свіжого повітря в приміщення.

Протимоскитні сітка – це фіксована конструкція, що складається з рамки і натягнутою на неї сітки. Рамка москітної сітки виготовляється з алюмінієвих профілів, з’єднаних між собою пластиковими комплектуючими. Полотно москітної сітки виготовляється з скловолокна, яке потім покривається прорезиненим складом на основі ПВХ. Дане покриття забезпечує захист волокна від шкідливих впливів навколишнього середовища: сітка стійка до атмосферних впливів, складно воспламеніма, стійка на вигин і розрив, з часом не змінює колір. осередок сітки

232

Рамкові москітні сітки (віконні москітні сітки) – це найпоширеніший, можна сказати «класичний» варіант.

Кріплення рамкової протимоскитні сітки, як правило, здійснюється в чотирьох місцях за допомогою Z-образних металевих або пластикових кронштейнів, які можуть кріпитися як до віконної рами, так і до рамки самої противомоскитной сітки. Рамкові москітні сітки легко знімаються і монтуються як зовні, так і всередині приміщення. Для збільшення терміну служби, рамкові москітні сітки рекомендується знімати з вікон на зиму.

989187811__1_

Дверні москітні сітки (орні москітні сітки, москітні сітки «хвіртки») можуть встановлюватися на вхідні двері в заміських будинках або на балконні двері. За зовнішнім виглядом дверні москітні сітки нагадують рамкові віконні москітні сітки, але виготовляються з більш міцного алюмінієвого профілю. Посилений алюмінієвий профіль забезпечує міцність противомоскитной системи при великих розмірах конструкції, при необхідності використовуються вертикальні або горизонтальні перемички – імпоста, що забезпечують додаткову жорсткість конструкції. Кріплення конструкції дверної москітної сітки здійснюється за допомогою спеціальних петель, що забезпечують легкість демонтажу або монтажу сітки при необхідності, і спеціального фіксуючого елемента.

48654168

Ролетних москітна сітка (рулонний москітна сітка) – найзручніше рішення для захисту вікон від комах. Ролетна антимоскитная система у вигляді готового виробу – це конструкція, що встановлюється на віконну раму, в якій сітка за допомогою пружинно-інерційного механізму може закривати віконний отвір і скручуватися в рулон на вал, встановлений всередині короба, якщо система не використовується. Рух сітки у вертикальному напрямку здійснюється по напрямних, а її фіксація за кінцевим профілем у нижньому (закритому) положенні відбувається за допомогою автоматичного фіксуючого пристрою.

Алюмінієвий короб захищає механізм сітки від попадання опадів. Ущільнювальна щітка, встановлена в паз короби і кінцевого профілю, запобігає утворенню зазорів між москітною рамкою і отвором вікна. Ущільнювальна щітка в пазунаправляющей перешкоджає попаданню бруду всередину системи і забезпечує безшумність ходу сітки з кінцевими планкою по напрямних.