Фурнітура Maco

МАСО (“Mayer & Co. Beschlage GmbH”, Австрія), як виробник фурнітури з 60-річним досвідом, оснащує кожен вироблений елемент фурнітури додатковою якістю і функціональним перевагою. Ці бонусні опції дають перевагу продукції МАСО перед аналогами інших виробників. Фурнітура МАСО гарантує багаторічну бездоганну роботу вікна і зручність його експлуатації.

Допустима вага і можливі розміри стулки по фальці:

– ширина FFB: мінімум 280 мм, максимум 1650 мм

– висота FFH: мінімум 295 мм, максимум 2350 мм

– максимальна вага стулки – 130 кг

Гарантія: 10 років / 40 000 циклів відкривання.

Основні переваги системи:

– це єдина фурнітура, що має на верхній шині спеціальне стиснуте ребро жорсткості. Це доповнення різко знижує тертя шин в механізмах, завдяки чому фурнітура функціонує м’яко і легко.

– вся фурнітура МАСО оброблена воском і фактично завжди знаходиться в змащеному стані. Обробка воском проведена на молекулярному рівні, що зменшує ймовірність пошкодження захисного шару і погіршення зовнішнього вигляду.

– фурнітура MACO дозволяє робити пластикові вікна будь-якої конфігурації і конструкції – стандартні прямокутні, арочні, трикутні і трапецієподібні (з кутом нахилу від -15 ° до + 50 °), сегментні фрамужні вікна, а також розсувні і середньо-підвісні вікна і двері.

– регулювання в будь-якому напрямку. Для регулювання положення і притиску стулки до рами можна використовувати всі кутові петлі, а також ножиці і запірні цапфи. Нижні петлі мають три ступені регулювання – вертикальну, горизонтальну, і притиск. Верхні поворотні петлі і ножиці мають два ступені регулювання – по горизонталі і притиск. Притиск стулки за допомогою запірних цапф в діапазоні + 2 / -1 мм.

Відмінні характеристики:

• Надійна

– бездоганно функціонує;

– в подальшому легко модернізується.

• Комфортна

– проста в експлуатації;

– виділяється елегантним зовнішнім виглядом;

– вимагає мінімум додаткових елементів;

– на порядок надійніше аналогів конкурентів.

• Швидка

– економить час монтажу;

– не вимагає спеціального навчання;

– збирається зі стандартних елементів.

• Сумісна

– зручна в технічному обслуговуванні;

– в зібраному вигляді легко вдосконалити;

– при різноманітті конструкцій вимагає мінімум елементів.

Фурнітури МАСО – це кращий вибір при особливих вимогах до ексклюзивного зовнішнього вигляду і технічним характеристикам вікна!