Про нас

СOMFORTOKNA – це сучасна торгово-виробнича компанія, яка зарекомендувала себе на ринку України, як професіонала в галузі виробництва і установки ПВХ вікон, балконів, лоджій, дверей і перегородок найрізноманітніших конфігурацій.

Використовуємо тільки якісні профільні системи:

  • Німецького виробництва: Salamander Streamline (5-ти камерна) і Salamander 2D (3-х камерна).
  • Українського виробництва: OpenTeck De-Lux (4-х камерна) і OpenTeck Elit (5-ти камерна).

Вся продукція, що випускається комплектується австрійською фурнітурою MACO.

Що отримують наші клієнти, звернувшись до нас?

Доступна ціна.

Налагоджена робота нашого підприємства в області виробництва і установки дозволила знизити собівартість ПВХ конструкцій. Крім того, ми проводимо монтаж, не привертаючи посередників. Саме з цієї причини вартість на нашу продукцію оптимальна при високій якості.

Індивідуальний підхід.

Кінцевою метою продажу наших конструкцій ми ставимо створення затишної і комфортної обстановки в будинку наших замовників! Адже і для покупців важлива не просто замінити вікна, а та функція і роль, яку воно призначене виконувати: підтримання оптимальної температури в приміщенні. Наші вікна дають можливість не тільки зберігати тепло в зимовий час, але завдяки функції мікропровітрювання, забезпечують доступ свіжого повітря.

Чудовий дизайн.

Різноманітний асортимент профілів, з яких виготовлені наші вікна, дозволяють покупцям не тільки підібрати вікно, орієнтуючись на їх функціональність, але і вибрати вподобаний дизайн, відповідний по стилю обстановці будинку. Білосніжний пластик, ламінований профіль під колір дерева та інші кольорові варіанти дадуть Вам можливість проявити фантазію та імпровізацію. З нашими вікнами втілюються в життя найсміливіші та ексклюзивні дизайнерські задумки!

Великий вибір склопакетів.

Склопакети є найважливішим комплектуючим. Саме завдяки їм вікна не пропускають холод і вуличний шум. Ми надаємо на Ваш вибір, як стандартні набори склопакетів, так і комплекти, які будуть відповідати дизайну приміщення, завдяки декоративним плівкам, виконаним в різній колірній гаммі. Крім того, така плівка захищає скло від руйнування в разі удару.

Бездоганна якість сервісу.

Якими б якісними не були ПВХ вікна, за кінцевий результат установки відповідають майстра. Від того, наскільки компетентні фахівці, залежить процес проведення монтажних робіт і, відповідно, кінцевий результат. На нашому підприємстві працюють професіонали на підставі державної ліцензії на проведені монтажні роботи. Кожен етап процесу монтажу проходить під ретельним контролем, з урахуванням характеристик конструкції і особливостей отриманого замовлення.

Найкоротші терміни виготовлення і установки.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому чітко дотримуємося терміни поставки та проведення монтажних робіт, встановлені договором із замовником.

Доступність.

Наші клиєнти, які проживають в Києві та Київскій області, вже змогли переконатися у високій якості наших конструкцій.

СOMFORTOKNA забезпечить комфорт і затишок у Вашому домі!