Вікна для дому, котеджу

Вибір вікон для приватного будинку дуже відповідальний і кропіткий процес. Так, як підібравши не якісні вікна, Ви будете змушені роками переплачувати за опалення та кондиціонування Вашого котеджу. Нижче ми спробуємо розібратися, як все-таки вибрати теплі вікна за оптимальну ціну, а якщо у Вас залишаться питання, наші менеджери зможуть проконсультувати Вас більш докладніше.

Який профіль для вікон використовувати в будинок?

В першу чергу, почнемо вибір профільної системи: компанія COMFORTOKNA рекомендує використовувати п'ятикамерну систему з монтажною глибиною 70мм і більше. По перше, у такого профілю підвищений опір теплопередачі і поліпшена звукоізоляція. По-друге, він міцніший від трьох- чотирьохкамерного і дозволяє встановити посилене армування.

Таблиця порівняння профільних систем пропонованих нашою компанією:

 

Вибір склопакета для скління коттеджу

Враховуючи те, що основні тепло втрати у вікнах відбуваються за рахунок склопакета, так як він заповнює, як правило, 85% віконного отвору. Наша компанія підготувала оптимальний вибір склопакетів для вікон у приватний будинок. Це склопакети як з енергозберігаючим напиленням, так і мультифункціональні пакети. Детальніше про пакети можна дізнатися, перейшовши за посиланням вибір склопакета (або в розділі Комплектуючі / Склопакети).

Ламіновані вікна в будинок

Далеко не завжди стандартні білі вікна підійдуть по дизайну для скління приватного будинку. У зв'язку з цим наша компанія готова запропонувати широкий вибір вікон з ламінуванням.

Ламінація може бути:

- одностороння - профіль білий, на одній зі сторін ламінована плівка під дерево або потрібний колір;

- двостороння - профіль білий, на двох сторонах ламінована плівка під дерево або потрібний колір;

- двостороння в масі - профіль коричневий з ламінуванням з двох сторін.

Арочні та інші нестандартні конструкції вікон в будинок

Прямокутні вікна не завжди зможуть передати задуманий Вами дизайн і екстер'єр будинку. У нинішній час технології дозволяють виготовляти арочні, круглі та інші вікна неправильної форми.

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? Надішліть заявку і наш менеджер допоможе Вам підібрати вікна ...
*Заповнення і оправлення заявки, не зобов'язує Вас робити покупку в нашій компанії. Ми просто проконсльтіруем і розрахуємо вартість Ваших вікон.