Вікна Бориспіль

Як вибрати фірму по установці пластикових вікон і не пошкодувати надалі? В першу чергу потрібно врахувати те, чи є фірма виробником або посередником. Другі на багато завищують ціни на металопластикові конструкції та свої послуги. По друге, дуже важливо, скільки років ця компанія існує на ринку України, чи існують сертифікати та ліцензії на монтаж вікон.

На сьогоднішній день існує безліч фірм по установці металопластикових вікон в Борисполі. Що, в свою чергу, займає тривалий час і ускладнює вибір.

Підписання договору є дуже важливим моментом при замовленні, так, як він є підставою для гарантійного обслуговування.

Купити пластикові вікна Бориспіль

Маючи партнерство з провідними світовими виробниками комплектуючих виробів в цій галузі, ми можемо виготовляти продукцію вигідну за ціною, високої якості, різної складності та конфігурацій. Вибравши компанію COMFORTOKNA, Ви вибираєте надійність і довговічність Ваших металопластикових конструкцій, так як ми працюємо на ринку України з 1998 року, і є однією з великих компаній-виробників.

Як замовити вікна в Борисполі?

Ми надаємо безкоштовний виїзд замірника на об'єкт. За місцем фахівець проведе точний вимір і прорахунок Ваших конструкцій, проконсультує і допоможе Вам підібрати оптимальну профільну систему і склопакет. Укладення договору також можливо на місці або в нашому офісі за адресою: м.Бровари, вул.Київська 115, офіс 201. На всю продукцію компанія COMFORTOKNA надає офіційну гарантію протягом 7 років, що підтверджено (прописано) договором на покупку вікон.

Ми працюємо з різними профільними системами, докладніше ви можете ознайомитися в розділі: металопластикові вікна.

Крім м.Бориспіль, наша компанія здійснює доставку і монтаж вікон у наступні населені пункти: Київ, Бровари, Вишгород, Ірпінь та ін. А також їх райони. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів.

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? Надішліть заявку і наш менеджер допоможе Вам підібрати вікна ...
*Заповнення і оправлення заявки, не зобов'язує Вас робити покупку в нашій компанії. Ми просто проконсльтіруем і розрахуємо вартість Ваших вікон.